Folia do sianokiszonki producent

Folia do sianokiszonki producent Silobale

Producent folii do sianokiszonki

 

Folia stretch jest jednym z najbardziej popularnych materiałów opakowaniowych. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i sprężystością a dodatkowa domieszka kleju zapewnia doskonałą przyczepność.

Folia do sianokiszonki o bardzo dobrej jakości jest możliwa do zakupienia u producenta folii - Silobale.

Jesteśmy wieloletnim producentem folii do sianokiszonki, z naszych produktów korzysta wiele gospodarstw od ponad dwudziestu lat.

 

Nasze folie do sianokiszonki umożliwiają przechowywanie bel z paszą przeznaczoną dla zwierząt gospodarczych poza obiektami zamkniętymi. Idealnie nadają się do zabezpieczenia sianokiszonki i przechowywania balotów w warunkach polowych. Folia posiada stabilizator UV co daje gwarancję ochrony przed promieniowaniem.

Folie do sianokiszonki od producenta Silobale, zapewniają wysoką szczelność oraz trwałość, dzięki czemu sianokiszonka przez długi czas zachowuje swoje właściwości nawet do kilkunastu miesięcy.

 

Dodatkowo folię do sianokiszonki od naszego producenta, wyróżnia wysoka wytrzymałość mechaniczna.

Zastosowanie folii przy produkcji sianokiszonki wpływa na zwiększenie jakości sianokiszonki, czego efektem jest dobrze przygotowana pasza dla zwierząt hodowlanych.

 

Produkcja folii do sianokiszonki, prosto od producenta

 

Podczas produkcji folii do sianokiszonki, zwracamy szczególną uwagę na użyte surowce. W ofercie Silobale są dostępne folie: trzywarstwowe, pięciowarstwowe, siedmiowarstwowe.

Folia do sianokiszonki, produkowana jest techniką blown, jest to metoda za przy pomocy rozdmuchu. Rozdmuch bądź wylew maszynowy – są to dwie metody, które można zastosować w celu wytworzenia folii.

 

Folia do sanokiszok wyprodukowana za pomocą metody blown jest nieco bardziej czasochłonna, jednak wyprodukowana w ten sposób folia cechuje się lepszą jakością, kleistością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Sam ,,rozdmuch” polega na roztopieniu żywicy, która jest rozdmuchiwana w dwóch kierunkach – maszynowym oraz poprzecznym, a następnie schładzana powietrzem.

Folia do sianokiszonki od producenta Silobale, wytworzona metodą ,,blown” świetnie sprawdza się jako folia spożywcza bądź też folia stosowana w rolnictwie.

 

Najlepsze folia do sianokiszonki dla Twojego gospodarstwa, zakupiona od producenta

 

Folia zakupiona od producenta Silobale, stanowi idealną ochronę i hermetyzację dla produkowanej kiszonki. Nasze folie są przyjazne dla ekologii i możliwe do dalszego recyklingu.

Ze względu na metodę produkcji folii stretch do sianokiszonki, gwarantujemy swoim klientom wysoki walor rozciągliwości oraz kleistości.

 

Folie do sianokiszonki od Silobal to produkty przyjazne dla zwierząt gospodarczych jak i również środowiska.

Zakup folię do sianokiszonki prosto od producenta folii. 

Kupując folię do sianokiszonki od producenta Silobale, gwarantujesz pasze dla swoich zwierząt do kilku, a nawet kilkunastu miesięcy.