Folia stretch do sianokiszonki

Folia stretch do sianokiszonki Silobale

Folia stretch do sianokiszonki, niezbędna w każdym gospodarstwie 

 

Sianokiszonka to fermentowana pasza dla zwierząt hodowlanych, która jest rodzajem kiszonki przygotowywanej z siana. W przypadku gdy do wnętrza beli przedostanie się tlen, kiszonka zacznie pleśń, co powoduje utratę paszy dla bydła hodowlanego.

Dlatego tak ważne jest aby zakupić dobrą folę stretch do sianokiszonki, która jest mocna i szczelna oraz odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, czy też uderzenia mechaniczne.

Wybierając tego typu folię, można mieć pewność, że sianokiszonka będzie odpowiednio chroniona, a proces jej produkcji przebiegnie prawidłowo.

 

Co powinna mieć dobra folia stretch do sianokiszonki?

 

Jakość otrzymanej sianokiszonki w bardzo dużym stopniu zależy od tego, jakiej folii użyto do formowania balotów. Oferowane w sprzedaży folie charakteryzują się różną długością, grubością i technologią produkcji.

Podstawowym parametrem na podstawie którego można oszacować, czy folia trzyma normy, jest masa rolki. Folie o grubości 25 mikronów i szerokości 500 mm powinny ważyć ok. 22 kg, natomiast przy szerokości 750 mm ok. 29 kg. Oferowane folie różnią się też ilością warstw.

Najczęściej używane są folie 3-warstwowe, w przypadku tych droższych, 5-warstwowe. Jednak najważniejszą cechą folii stretch do sianokiszonki jest zawartość kleju w , który umożliwia sklejenie poszczególnych warstw, co uniemożliwia późniejsze wnikanie powietrza do wnętrza beli.

 

Dostępne na rynku folie różnią się także pod względem koloru. Jasna folia stretch, nie będzie się nagrzewać w ciepłe dni, a ciemna folia do sianokiszonki, perfekcyjnie sprawdzi się podczas zimniejszych miesięcy.  

Odpowiednio dobrana folia rolnicza jest niezbędna do otrzymania pełnowartościowego produktu. W końcu podczas zawijania sianokiszonki to właśnie nasz produkt zapewnia najlepsze warunki do zaistnienia procesów fermentacyjnych bez udziału tlenu 

 

Co wyróżnia folię stretch do sianokiszonki od firmy Silobale?

 

Jako producent folii do sianokiszonki, przywiązujemy dużą wagę do jakości i niezawodności naszych produktów.

Z tego też względu folia stretch do sianokiszonki, którą można nabyć bezpośrednio u nas, jest najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających sprawdzonego i dobrego produktu.

Wybór folii stretch do sianokiszonki, jest olbrzymi. Zdecydowanie, znajdziesz u nas folie rolniczą odpowiadającą Twoim wymaganiom. Używając nasze folię stretch podczas produkcji bel zapewnisz sobie produkty najwyższej jakości.

Ponadto dzięki folii z Silobale proces produkcji kiszonek stanie się o wiele prostszy i szybszy.

 

Nasza folia stretch do sianokiszonki jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia atmosferyczne.

Gwarantuje wielomiesięczną ochronę pokarmu. Aby zakupić folię stretch do sianokiszonki, skontaktuj się z działem sprzedaży.

 

Zakup folię stretch do sianokiszonki z Silobale, i nie martw się o pasze dla zwierząt na długie miesiące.